Sosev Başkanı Vali Halil İbrahim Daşöz’ü makamında ziyaret etti.

Yayınlanma Tarihi: 26 Aralık 2011

Soma Sağlık, Sosyal ve Eğitim Vakfı (SOSEV) Başkanı Mustafa Bayraktar yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Vali Halil İbrahim Daşöz’ü makamında ziyaret etti.

Vakfın çalışmaları hakkında Vali Daşöz’e bilgi veren Başkan Bayraktar, ‘Soma Sağlık Sosyal ve Eğitim Vakfı (SOSEV) 1986 yılında kurulmuştur. Kuruluş amacı olarak, Soma’ya bir Huzurevi kazandırmayı koymuştur. Soma’da yaşayan kurum, kuruluş ve hayırsever vatandaşlarımızın desteği ile bu amacını kısa sürede başarıyla gerçekleştirmiştir. Yapılan binayı Sosyal Hizmetler Kurumuna 49 yıllığına devretmiştir. Çağdaş ve gelişmiş bir toplum olmanın da ön koşullarından birisi, yardıma ve bakıma muhtaç yaşlılara gereken ilgiyi göstermek ve yardım elini uzatmaktır’ dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Vali Daşöz, çalışmalarından dolayı Başkan Bayraktar ve yönetim kuruluna teşekkür etti. Vali Daşöz, ‘Sizler ve sizler gibi özveriyle çalışan arkadaşlarımız sayesinde inanıyorum ki Soma daha da gelişecek. Soma ve Somalılarla el ele gönül gönüle olup Soma’nın kalkınması ve yardıma muhtaç kişilerin yaşam standartlarını daha iyi hale getirilmesi için çalışacağız. Önümüzdeki günlerde Çandarlı Limanı’nın temeli atılacak. Bu liman en çok Soma’ya yarayacak. Soma’da organize sanayi kurulması çalışmaları başladı. İnanıyorum ki Soma aynı zamanda sanayi kenti olacak’ şeklinde konuştu.(26.12.2011)

Yorum yaz

Yazacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra onaylanmaktadır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Zaten bir hesabım var

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ