Sosev Eğitim Seminerlerine Devam Ediyor

Yayınlanma Tarihi: 15 Aralık 2012

Soma Sağlık Sosyal Eğitim Vakfı (SOSEV), geçtiğimiz ay düzenlediği Avrupa Birliği (AB) Proje Eğitimi’nin ardından şimdi de Toplam Kalite Yönetimi (TKY) adı altında bir seminere daha ev sahipliği yaptı.

Soma Sağlık Sosyal Eğitim Vakfı (SOSEV), geçtiğimiz ay düzenlediği Avrupa Birliği (AB) Proje Eğitimi’nin ardından şimdi de Toplam Kalite Yönetimi (TKY) adı altında bir seminere daha ev sahipliği yaptı.

Soma Belediyesi Meclis Toplantı Salonu’ndaki seminere SOSEV Başkanı Mustafa Bayraktar ile kurum ve kuruluş temsilcileri katıldı. Seminere konuşmacı olarak Derya Deniz Güven ile Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi’nden akademisyen Ekrem Tufan katıldı. Seminerde katılımcılara, Kurumsallaşma Eğitimi’nin yanı sıra Stratejik Plan, Toplam Kalite, Stratejik Plan Analizi ve Kaynak Geliştirme konuları ile ilgili bilgiler aktarıldı.

Sabah ve öğleden sonra olmak üzere iki seans halinde yapılan seminerden katılımcılar memnun ayrıldıklarını belirttiler. SOSEV’in bu gibi eğitimleri düzenlemesinin memnuniyet verici olduğunu belirten katılımcılar, SOSEV yönetimine teşekkür ettiler.

Yorum yaz

Yazacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra onaylanmaktadır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Zaten bir hesabım var

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ